Data

16.10.2022 - 15:00 - 19:00

Wójt Gminy Szemud, Sołtysi oraz Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie zapraszają szanownych Seniorów na Gminny Dzień Seniora, który odbędzie się 16 października o godz. 15.00 w hali sportowej w Bojanie. Po dwóch latach pandemicznej przerwy powracamy do tradycji zapoczątkowanej w 2014r. lecz w nieco zmienionej formie. W tym roku, by móc być bliżej Państwa oraz, byście Państwo mieli więcej czasu na zabawę i taniec, Organizatorzy postanowili urządzić osobne spotkanie dla Jubilatów, które odbędzie się 4 października w CS w Kielnie.

Podczas Dnia Seniora w Bojanie, jako gość specjalny wystąpi Krystyna Giżowska. Repertuar piosenkarki jest bardzo różnorodny. Niektóre z jej piosenek – jak „Złote obrączki”, „Przeżyłam z tobą tyle lat” czy „Nie było ciebie tyle lat” – pobiły rekordy popularności. Z kolei utwory bardziej ambitne – jak „Blue Box”, „Nim zrobisz błąd” czy „Koncert na światło i cień” – zyskały najwyższe uznanie krytyki.

Organizatorzy przewidzieli również występy utalentowanej młodzieży z Gminy Szemud oraz artystów związanych z GCKSiR w Szemudzie. Przy pysznym poczęstunku nie zabraknie też czasu na rozmowy, taniec i radość.

Krystyna Giżowska

 

15:00 Gminny Dzień Seniora Hala Sportowa w Bojanie Gmina Szemud, GCKSiR w Szemudzie, GOPS Szemud