Data

06.04.2024 - 16:00

Festiwal Rodzin Alle..! Święta – Sobota 6 kwietnia g 16:00 – Hala Sportowo-Widowiskowa w Bojanie
W programie Festiwalu Rodzin zaplanowano wiele atrakcji między innymi konkursy i zabawy, które zaangażują całe rodziny do wspólnej aktywności. Zabawy zaanimuje dla nas Biedronka Lu oraz Trzmiel Daniel, z którymi mieliśmy okazję zapoznać się podczas poprzednich edycji Festiwalu. Będziemy mieli także okazję uczestniczyć w spektaklu o tematyce Wielkanocnej a także wspólnie nauczyć się kilku piosenek i razem zaśpiewać je podczas występu na żywo!
Podczas Festiwalu zaplanowaliśmy również odrębny program dla naszej młodzieży.
W ramach „Strefy Offline” będzie możliwość wspólnych gier, integracji czy rozmowy z psychologiem. Warto dodać, że w poprzednich edycjach Festiwalu Rodzin w organizację zaangażowało się ponad 60 młodych wolontariuszy i harcerzy!
Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Koinonia Jan Chrzciciel, które od wielu lat organizuje różne wydarzenia, warsztaty na terenie gminy promujące wartości rodzinne i wspierające integrację społeczną pod znaną już „marką” – Strefa Radości w Bojanie. Wydarzenie jest współfinansowane przez Gminę Szemud z programu Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym.
Zapraszamy serdecznie na Festiwal Rodzin Alle… Święta! Do zobaczenia !