Data

07.06.2021 - 08:00 - 13:00

Drodzy najmłodsi mieszkańcy Gminy Szemud!

1 czerwca przypada Wasze święto. Z tej okazji pragniemy złożyć Wam serdeczne życzenia!

Pominąwszy rok 2020, który przejdzie do historii ze znakiem covid 19 i zamknięcia, corocznie Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie przy współpracy szkół lub stowarzyszeń organizowało Gminny Dzień Dziecka. Dla przykładu w 2019r. odbył się on w Bojanie, w 2018 w Kielnie, w 2017 w Łebnie… W 2020 chcieliśmy przygotować atrakcje dla najmłodszych w Szemudzie. Niestety, jak Państwo wiecie, nie mogliśmy tego zrobić.

W tym roku sytuacja również jest dość szczególna, obowiązuje jeszcze wiele obostrzeń sanitarnych, niemniej, ponieważ dzieci są już w szkołach, Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji  w Szemudzie uznało, że skoro samo nie może zaprosić dzieci do siebie, to współpracując ze szkołami ufunduje każdej z nich jeden dzień z atrakcją w postaci tzw. dmuchańca. I tak, w dniu 7 czerwca dmuchana atrakcja pojedzie do szkół w : Łebieńskiej Hucie, Łebnie i Szemudzie

Kochane Dzieci życzymy Wam wiele radości ze spotkań z przyjaciółmi, świetnych wyników w nauce, pięknej pogody podczas zbliżających się wakacji i dobrego wypoczynku na wyjazdach i w domu oraz by nauka już zawsze mogła się odbywać w szkole – wśród rówieśników!