Zapraszamy Państwa do udziału  w Warsztatach Artystycznych Online zorganizowanych w ramach Wiosennych Targów Artystycznych. Od wielu lat przed świętami Wielkanocy, Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie zapraszało Państwa do udziału w Wiosennych Targach Artystycznych. Odbywały się one w przepięknym obiekcie – w hali sportowej w Bojanie. W ramach Targów Akademia Sztuk Tradycyjnych i Współczesnych w Donimierzu wraz z Biblioteką Publiczną Gminy Szemud zapraszały dzieci i dorosłych do wykonywania małego wiosennego rękodzieła. Dziś zarówno Targi, jaki i warsztaty możemy zorganizować tylko online. Na profilu fb GCKSiR  https://www.facebook.com/GCKSiRSzemud  zostaną opublikowane filmiki instruktażowe pokazujące w jaki sposób przystąpić do wykonania pięknego decoupageowego jaja oraz wyplatania kurki z wikliny papierowej. To proste techniki , wymagają jednak pewnej wiedzy. I tę Państwu dostarczymy. Wiedzę a także paczkę z materiałami plastycznymi.  Przygotowaliśmy zatem 30 zestawów do zdobienia techniką decoupage, które można będzie odbierać od piątku 19.03.2021r. w halach sportowych w Szemudzie i w Bojanie. Każdy zestaw zawiera:

  • Jajo styropianowe,
  • Klej z werniksem,
  • Farbę akrylową białą,
  • Patyczek do zamocowania jaja,
  • Serwetki z elementami świątecznymi.

Pierwszych 30 osób otrzyma takie zestawy , jednak pod pewnymi warunkami, należy:

  • Podpisać listę odbioru materiałów plastycznych,
  • Podpisać zobowiązanie do przesłania zdjęcia osoby wykonującej pracę wraz z pracą na adres aperz@szemud.pl do dnia 2 kwietnia 2021r.
  • Podpisać zgodę na publikowanie wizerunku.

Organizator zdjęcia te opublikuje w swoich kanałach informacyjnych. Wiklinę papierową można zrobić nawet ze starych gazet, w związku z tym materiał jest ogólnie dostępny i można go sobie łatwo zgromadzić samemu.  Dopowiemy jeszcze, że opublikowane filmiki warsztatowe  zostaną w sieci na zawsze i będzie do nich można wrócić nawet po świętach. Zapraszamy do korzystania.  Potrzebne dokumenty będą czekały na Was drodzy Państwo wraz z pakietami w naszych placówkach. Czekamy :) Poniżej zamieszczamy regulamin i kartę zgłoszenia z potrzebnymi oświadczeniami – do zapoznania.

REGULAMIN WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH ONLINE 1

Karta zgłoszenia i oświadczenia

LISTA ODBIORU MATERIAŁÓW