Już w najbliższą sobotę  po raz kolejny w Bojanie rusza pierwsza kolejka ligowa GLH. Na początek w okresie listopad-grudzień (25.11, 2.12, 9.12, 16.12) zagrają zawodnicy z roczników 2016 (rano) i 2014 (po południu).
⚽ W naszej najmłodszej kategorii szykuje się świetna zabawa w doborowym gronie solidnych marek pomorskiej piłki młodzieżowej. Kilka drużyn znamy z naszych tegorocznych turniejów beach soccera i już nie możemy się doczekać, aby sprawdzić czy na hali poradzą sobie równie dobrze jak na plaży. Cieszy nas też obecność debiutantów tj. Iskra Szemud – mamy nadzieję, że spodoba im się klimat GLH i zostaną z nami na kolejne lata.

⚽ W kategorii 2014 możemy śmiało stwierdzić, że poziom piłkarski zespołów będzie wysoki i wyrównany. Spodziewamy się, że każdy pojedynek będzie ucztą dla publiczności zgromadzonej w hali widowiskowo-sportowej w Bojanie. Czy Gdynianie obronią zeszłoroczny tytuł w roczniku 2014? Na liście startowej widzimy przynajmniej kilka ekip, które są w stanie pokrzyżować im plany. Zapowiada się fantastyczny sezon! 

fot. Hajko Fotografia Sportowa