SZANOWNI  NESTORZY!

Podobnie jak w ubiegłych trzech latach, tak i w tym roku – już po raz czwarty -organizujemy Gminny Dzień Seniora, będzie on miał miejsce w dniu 15 października o gdz.15.00 w Hali Widowiskowo – Sportowej w Bojanie. Jak zwykle przygotowujemy dla naszych drogich Nestorów wiele atrakcji. Największą z nich będzie występ znanych nam z telewizji ŚPIEWAJĄCYCH FORTEPIANÓW. Jeśli jesteście Państwo zameldowani w naszej Gminie i macie już 65+ skończonych wiosen, to możecie spodziewać się, że odwiedzi Was Sołtys, bądź Radny, bowiem już roznoszą zaproszenia dla Was. Mam nadzieję, że wszyscy odpowiedzą na zaproszenie i 15 października przybędą do Bojana. Oprócz Śpiewających Fortepianów przygotowaliśmy dla Państwa różne niespodzianki ale żeby dowiedzieć się jakie, należy przyjechać i uczestniczyć w naszym święcie. Trzeba zaznaczyć, że cała impreza dla naszych drogich Seniorów jest całkowicie bezpłatna.

Podczas Dnia Seniora będą sprzedawane bilety na KARUZELĘ ŚLĄSKĄ – czyli 4,5 godzinny występ różnych zespołów muzycznych ze Śląska oraz kabaretu „Masztalscy”. Cena biletu wynosi 49 zł.

Zapraszamy, bo „Miło szaleć kiedy czas po temu”.( Jan Kochanowski)

Przewodnicząca Rady Gminy

Aleksandra Perz

PLAKAT2

Czesław MAJEWSKI & Janusz TYLMAN

„Śpiewające fortepiany – Koncertowo i z humorem”

Doskonałe połączenie klasyki i rozrywki doprawione anegdotą i humorem!

Zapraszamy na wyjątkowy koncert z udziałem znakomitych pianistów, gwiazd programu telewizyjnego „Śpiewające fortepiany”: Czesława Majewskiego i Janusza Tylmana oraz solistów: Joanny Stefańskiej-Matraszek (sopran) i Ireneusza Miczki (baryton). W programie koncertu najpiękniejsze przeboje klasyki (G. Rossini, F. Chopin), musicalu (Skrzypek na dachu, My fair lady), perły polskiej i światowej piosenki (m.in. New York, Walc Embarras, Oczi cziornyje). Muzyczna energia, porywające głosy, niespodzianki, humor i wyśmienita zabawa wypełnią ten wyjątkowy koncertowy wieczór.