Szanowni Nestorzy, wraz z Wójtem Gminy Szemud zapraszam Państwa do przyjęcia zaproszenia na spotkania organizowane specjalnie dla Was, z okazji obchodów  Dni Seniora. W dwóch latach ubiegłych, przebiegających pod znakiem pandemii, zrezygnowaliśmy z ogólnego, dużego spotkania wszystkich Seniorów, zapraszając tylko szanownych Jubilatów obchodzących swoje złote, diamentowe czy żelazne gody.

W tym roku postanowiliśmy połączyć oba sposoby.

Zatem, by móc poświęcić uwagę całkowicie Jubilatom, wręczyć im medale i upominki bez pośpiechu, zapraszamy  pary obchodzące złotą, diamentową, żelazną i 66,67,69,73 rocznicę zaślubin na uroczystość, która odbędzie  się 3 października w Centrum Sportowym w Kielnie. Spotkanie rozpocznie się o godz.15:00.

Pozostałych seniorów zapraszamy do hali sportowej w Bojanie, gdzie 16 października zostanie urządzona dla Was duża uroczystość.

Podczas obu uroczystości wystąpi nasze utalentowane młode pokolenie oraz zespoły działające w strukturach GCKSiR. Natomiast 16 października gwiazdą wieczoru będzie Krystyna Giżowska.

Całe spotkanie odbędzie się przy poczęstunku, zaprosimy szanownych Seniorów do tańca.

Sołtysi dostarczą imienne zaproszenia wszystkim, którzy nabyli już praw emerytalnych i widnieją w spisie mieszkańców Gminy Szemud.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z zaproszenia. Będzie nam niezwykle miło spędzić te dni razem.

Przewodnicząca Rady Gminy

Aleksandra Perz