I znów – cóż powiedzieć …

W ubiegłym roku był „Zakochany czwartek” w Akademii Sztuk Tradycyjnych i Współczesnych. Koncert, na który zaprosiliśmy Państwa do Donimierza. Śpiewaliśmy razem, smakowaliśmy słodkości …. Tak było. Obecnie nie mamy takich możliwości ALE MAMY INNE!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do oglądania Koncertu Walentynkowego „Cafe Amor” na profilu fb Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie. Będziecie mogli usłyszeć najpiękniejsze piosenki i wiersze o miłości – również w języku kaszubskim. Wystąpią: Małgorzata Kaszubowska, Aleksandra Perz, Jarosław Timur Gawryś i Szemudzkie Małolaty. Będziemy również gościć Kazimierza Hermanna –  Prezesa Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego oddział Szemud, aktora Szemudzkiej Grupy Teatralnej – a w jakim charakterze, zapytacie… Bądźcie z nami 14 lutego, a dowiecie się.

Naszym „pandemicznym” zwyczajem zapraszamy również Was, drodzy mieszkańcy Gminy Szemud, do tworzenia atmosfery świąt… tym razem Walentynek. Do 13 lutego czekamy na filmiki od Was. Z piosenkami, poezją – z poezją śpiewaną … Forma dowolna … Byle w języku miłości i o miłości…

Regulamin zamieścimy już wkrótce.