GMINNY DZIEŃ SENIORA 2023 – YouTube

W niedzielę 5 listopada Wójt Gminy Szemud i Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie zaprosiło seniorów na coroczny Gminny Dzień Seniora w Bojanie. W imieniu Pana Wójta, Pani Przewodniczącej Rady Gminy i własnym serdecznie dziękuję wszystkim seniorom za ich obecność (cieszymy się, że mamy dla kogo organizować takie wydarzenia). Mamy nadzieję, że program artystyczny zadowolił Państwa gusta. Seniorom, którzy nie mogli do nas przybyć z różnych względów z tego miejsca składamy serdeczne życzenia zdrowia i szczęścia – oraz zapraszamy na przyszłoroczny Dzień Seniora który tradycyjnie odbędzie się w Bojanie.

Serdecznie dziękuję „swoim” pracownikom Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie za ogromny wkład pracy w przygotowanie święta dla naszych seniorów (szczególnie ekipie Hali w Bojanie z Kierownikiem Darkiem Rewersem na czele). Oli Perz za koordynację prac , ułożenie części artystycznej i prowadzenie imprezy w roli konferansjerki a Małgosi Kaszubowskiej za przygotowanie części tanecznej i współpracę podczas imprezy.. Dziękuję pracownikom Urzędu Gminy Szemud za pomoc organizacyjną i przygotowanie zaproszeń oraz dyplomów. Dziękuję Paniom z KGW Szemud i KGW Głazica za dbanie o poczęstunek . Dziękuję licznej grupie wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej  Bojanie z Panią Dyrektor na czele. Dziękuję strażakom z OSP Kielno za zabezpieczenie porządku na parkingach przy Hali w Bojanie. Dziękuję Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej i Bibliotece Publicznej Gminy Szemud.

Dziękuję serdecznie wszystkim artystom, którzy włączyli się w program artystyczny tego uroczystego dnia:

Orkiestrze Dętej Gminy Szemud pod kierownictwem Wojciecha Kubika

Przedszkolu Niepublicznemu Promyczek z Bojana oraz Przedszkolu Niepublicznemu im. Jana Pawła II w Bojanie : dzieciom i ich rodzicom oraz Paniom opiekunkom za wspaniałe przygotowanie najmłodszych artystów do występu. Najmłodsi artyści wywoływali najwięcej  uśmiechów na twarzach seniorów.

Panu Sylwestrowi Wentk i Wójtowi Gminy za „Biesiadę” i zachęcenie do wspólnego śpiewania.

Panu Andrzejowi Rybińskiemu z zespołem za profesjonalny występ, który na długo pozostanie w pamięci uczestników Dnia Seniora w Bojanie

Dziękuję wszystkim, których nie wymieniłem a przyczynili się do organizacji i przebiegu tego dnia.

Tomasz Stein

Galeria