I HALOWY
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
im. ROMANA STRZELECKIEGO
ORGANIZATOR
KOMISJA FUTSALU I PIŁKI PLAŻOWEJ KOLEGIUM SĘDZIÓW POMORSKIEGO ZPN
13.01.2018 r.– Hala Sportowa BOJANO
I. KOMITET ORGANIZACYJNY
Komisja Futsalu i Piłki Plażowej Kolegium Sędziów
II. KIEROWNICTWO ZAWODÓW
Przewodniczący: – Andrzej Witkowski
Sekretarz zawodów – Janusz Leyk
Obsada sędziowska – sędziowie Futsalu
Zabezpieczenie medyczne – ratownik medyczny
III. KOMISJA WERYFIKACYJNA
-
Komisja Futsalu i Piłki Plażowej Kolegium Sędziów Pomorskiego ZPN
IV. TERMIN I MIEJSCE
-
13 stycznia 2018r. godzina 9 : 30 – 15 : 00. Hala Widowiskowa w Bojanie ul. Wybickiego 38
VI. UCZESTNICY
SĘDZIOWIE GDAŃSK,
SĘDZIOWIE GDYNIA,
SĘDZIOWIE PODOKRĘG MALBORK,
SĘDZIOWIE PODOKRĘG SŁUPSK,
OLDBOJE KOCIEWIE,
OLDBOJE SULĘCZYNO,
POLITYCY,
DRAGON BOJANO.
VII. ZASADY ORGANIZACYJNE
-
gry eliminacyjne w dwóch grupach A i B – awansują dwa najlepsze zespoły z grupy
-
mecze półfinałowe – AI – BII i AII – BI
-
mecze finałowe: o III miejsce – przegrani meczów półfinałowych, o I miejsce – wygrani meczów półfinałowych
-
kolejność zespołów : ilość punktów, różnica bramek, większa ilość strzelonych bramek,
„mała tabela”
REGULAMIN
Cel:
-
Uczczenie pamięci zmarłego wieloletniego sędziego i obserwatora Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w tym Przewodniczącego Komisji Futsalu i Piłki Plażowej Kolegium Sędziów.
-
Popularyzacja halowej piłki nożnej.
Organizator:
-
Komisja Futsalu i Piłki Plażowej Kolegium Sędziów
Miejsce: Hala Widowiskowa w Bojanie ul. Wybickiego 38
Uczestnictwo:
-
w turnieju bierze udział 8 zespołów ( 10 zawodników w składach).
-
w meczu grają bramkarz plus 4 (czterech) zawodników w polu razem 5 (pięciu)
-
obowiązuje posiadania ubioru sportowego (koszulki jednego koloru), obuwie płaskie
System rozgrywek:
-
drużyny grają mecze każdy z każdym w grupie .
-
mecze będą rozgrywane 12 minut bez przerwy .
-
wrzut z autu wykonywany jest z podłoża
-
rzut karny wykonywany jest z 6 m
-
podczas wykonywania rzutu (wolne, rogu, autu) przeciwnik znajduje się – 5 m od piłki
-
wykonanie rzutów(autu, rogu, od bramki, wolne) – do 4 sek.
-
rzut od bramki – bramkarz wyrzuca piłkę ręką.
-
zmiany zawodników „hokejowe”
-
czerwona kartka – kara czasowa 2 minuty (zawodnik nie bierze już udziału w danym meczu)
Klasyfikacja:
-
za zwycięstwo – 3 pkt., za remis – 1 pkt., przegrana – 0 pkt.
-
końcowa klasyfikację ustala się w/g następującego klucza:
-
duże punkty
-
przy równej ilości dużych punktów:
-
mecze bezpośrednie między zainteresowanymi drużynami
-
różnica bramek
-
więcej strzelonych bramek
-
mała tabela
Postanowienia końcowe:
-
drużyna biorąca udział w turnieju sprawy związane z ubezpieczeniem załatwia we własnym zakresie
-
wszelkie kwestie sporne rozstrzygać będzie Komisja Weryfikacyjna zgodnie z przepisami FUTSALU.
HARMONOGRAM TURNIEJU 13.01.2018 r.
9.30 – 10.00 PRZYJAZD UCZESTNIKÓW
10.00 – 14.45 MECZE
11.00 – 11.15 OTWARCIE TURNIEJU
12.00 – 13.30 POSIŁEK ( W TRAKCIE MECZY )
14.45 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU
GRUPA A
LP |
NAZWA |
1 |
SĘDZIOWIE GDAŃSK |
2 |
DRAGON BOJANO |
3 |
SĘDZIOWIE PODOKRĘG SŁUPSKI |
4 |
OLDBOJE KOCIEWIE |
GRUPA B
LP |
NAZWA |
1 |
POLITYCY |
2 |
SĘDZIOWIE GDYNIA |
3 |
OLDBOJE SULĘCZYNO |
4 |
SĘDZIOWIE PODOKRĘG MALBORK |
LP |
GODZINA |
DRUŻYNY |
WYNIK |
1 |
10.00 |
SĘDZIOWIE GDAŃSK – DRAGON BOJANO |
|
2 |
10.15 |
POLITYCY – SĘDZIOWIE GDYNIA |
|
3 |
10.30 |
SĘDZIOWIE PODOKRĘG SŁUPSKI – OLDBOJE KOCIEWIE |
|
4 |
10.45 |
OLDBOJE SULĘCZYNO – SĘDZIOWIE PODOKRĘG MALBORK |
|
11.00 |
OTWARCIE TURNIEJU |
||
5 |
11.15 |
SĘDZIOWIE GDAŃSK – SĘDZIOWIE PODOKRĘG SŁUPSKI |
|
6 |
11.30 |
POLITYCY – OLDBOJE SULĘCZYNO |
|
7 |
11.45 |
DRAGON BOJANO – OLDBOJE KOCIEWIE |
|
8 |
12.00. |
SĘDZIOWIE GDYNIA – SĘDZIOWIE PODOKRĘG MALBORK |
|
9 |
12.15 |
SĘDZIOWIE GDAŃSK – OLDBOJE KOCIEWIE |
|
10 |
12.30 |
POLITYCY – SĘDZIOWIE PODOKRĘG MALBORK |
|
11 |
12.45 |
DRAGON BOJANO – SĘDZIOWIE PODOKRĘG SŁUPSKI |
|
12 |
13.00 |
SĘDZIOWIE GDYNIA – OLDBOJE SULĘCZYNO |
GRUPA A |
1 |
2 |
3 |
4 |
Punkty |
Bramki |
Miejsce |
|
1 |
||||||||
2 |
||||||||
3 |
||||||||
4 |
GRUPA B |
1 |
2 |
3 |
4 |
Punkty |
Bramki |
Miejsce |
|
1 |
||||||||
2 |
||||||||
3 |
||||||||
4 |
PÓŁFINAŁY
LP |
GODZINA |
DRUŻYNY |
WYNIK |
13 |
13.30 |
A1 – B2 |
|
14 |
13.45 |
B1 – A2 |
MECZ O 3 MIEJSCE
LP |
GODZINA |
DRUŻYNY |
WYNIK |
15 |
14.10 |
PRZEGRANI MECZY NR 13 i 14 |
FINAŁ
LP |
GODZINA |
DRUŻYNY |
WYNIK |
16 |
14.30 |
WYGRANI MECZY 13 i 14 |
TABELA KOŃCOWA
1 MIEJSCE |
|
2 MIEJSCE |
|
3 MIEJSCE |
|
4 MIEJSCE |
|
MIEJSCA 5-8 |
LISTA ZGŁOSZENIOWA
NAZWA DRUŻYNY: ……………………………………………………………………………………………
Lp. |
Imię i nazwisko |
Nr koszulki |
KIEROWNIK DRUŻYNY ………………………………………………………………………………………
imię i nazwisko
Potwierdzam, że wszyscy wymienieni na liście zawodnicy nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w Turnieju Piłki Halowej i występują w nim na własną odpowiedzialność.
……………………….. ……………………………………
miejsce i data czytelny podpis kierownika drużyny