Data

04.12.2016 - 16:00 - 19:00

             Wójt Gminy Szemud oraz Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji  w Szemudzie zapraszają mieszkańców gminy Szemud oraz gości na  „XIII Szemudzkie Targi Artystyczne – Boże Narodzenie 2016”, które odbędą się w niedzielę 4  grudnia 2016 r. w godz. 16.00 – 19.00 w Hali widowiskowo-sportowej  w Szemudzie.  Na miejscu będzie okazja kupić wspaniałe ozdoby piernikowe, obrazy olejne, rzeźby, antyki, hafty, biżuterię, stroiki świąteczne, ozdoby choinkowe, artykuły użytkowe, torebki, wyroby z wikliny, naturalny miód pszczeli, wyroby szydełkowe, szyte ozdoby, ludowe wyroby kaszubskie i inne cudowne prezenty świąteczne oraz zjeść pyszne potrawy przygotowane przez panie z KGW Leśno. Przewiduje się udział około 30 wystawców z terenu Pomorza.
W trakcie Targów przewidziane są liczne atrakcje, m.in. o godz. 17.00 nastąpi inauguracja świątecznej iluminacji w gminie Szemud, a następnie odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Jagody i Ilony Wojciechowskich.

          O godz. 18.00 odbędzie się losowanie świątecznych upominków wśród publiczności!  

Uwaga dzieci

„Dzwonią już dzwoneczki – wesoło jest wszędzie bo niedługo do nas Święty Mikołaj przybędzie.”O godz.  17.00 nastąpi uroczyste „zapalenie choinki” i wtedy rozbrzmią tysiącami dźwięków mikołajkowe dzwoneczki. Zachęcamy wszystkie dzieci oraz dorosłych – przynoście  swoje dzwoneczki i weźcie  udział w wyjątkowym koncercie dzwoneczkowym.

Może nam się uda ustanowić rekord w ilości jednocześnie dzwoniących dzwoneczków.

 

Zapraszamy, wstęp wolny!

afisz

Lokalizacja

Wczytuję mapę...