Data

23.03.2019 - 19:00 - 20:00

Koncert w Bojanie

Życie to droga.

To droga przez pustkowie Naszej Duszy.

To czas i przestrzeń.

To ludzie spotkani na drodze… Ludzie, których nigdy nie było.

To czas nam dany… To wędrówka w głąb siebie.

Serdecznie zapraszamy Państwa na koncert promujący nową płytę Tomasza Perza „Wanderer”. Odbędzie się on 23 marca (w sobotę) o godz. 19.00 w kościele pw. Św. Jadwigi Królowej w Bojanie.

Płyta „Wanderer” (wędrowiec) jest autorską płytą z ilustracyjną, refleksyjną muzyką elektroniczną i organową. Partie organowe zarejestrowane zostały przez Radio Gdańsk na organach Siegfrieda Zauera w kościele Świętej Jadwigi Królowej w Bojanie. Brzmienia piszczałkowych organów doskonale współgrają z brzmieniami instrumentów elektronicznych, tworząc niesamowity, wręcz mistyczny nastrój. Płyta została wydana w lipcu 2018r. przez wydawnictwo Soliton.

Niedawno miała ona swoją udaną premierę na antenie III Programu Polskiego Radia w kultowej audycji Jerzego Kordowicza El-Muzyka.

Na płycie znajdują się utwory, które przeniosą słuchacza do zupełnie innego świata i wprowadzą w nastrój do przemyśleń.

I taką właśnie muzykę usłyszymy podczas koncertu.

Zarówno płyta, jak i sam koncert rekomendowany jest przez Radio Gdańsk.

WSTĘP WOLNY!

Kilka słów o artyście/autorze muzyki:

Tomasz Perz – instrumentalista, grający na organach i syntezatorach, twórca muzyki elektronicznej, chóralnej, filmowej, na co dzień grający w kościele św. Jadwigi Królowej w Bojanie. Zafascynowany muzyką elektroniczną i organową stworzył na płycie „Wanderer” kompilację właśnie takiej muzyki. Jest wyrazem przeżyć i refleksji nad życiem, jest wyrażeniem emocji i osobistych doświadczeń kompozytora.

RADIO  GDAŃSK POLECA –  POLECAMY I MY!!!

Lokalizacja

Wczytuję mapę...