Data

02.12.2023 - 18:00 - 19:30

Jesień zachęca nas do tego, aby zwolnić, zatrzymać się na chwilę, odpocząć.  A będzie to możliwe dzięki nastrojowym dźwiękom, które już 2go grudnia wybrzmią w Kielnie.

Serdecznie zapraszamy na koncert Jarka Nadstawnego z zespołem.

Będziemy mieli okazję zapoznać się z autorskimi utworami Jarka, które wprowadzą nas w świat nostalgii, zadumy i odprężenia. Masz ochotę na chwile wytchnienia przy świetnej nastrojowej muzyce? Zapraszamy!

Zabierz ze sobą znajomych i każdego komu przyda się chwila relaksu przy dobrej muzyce i szklance ciepłej, jesiennej herbaty.

O Jarku:

Jarek Nadstawny – urodzony w 1963 roku, w Kluczborku. Wspaniały gitarzysta, autor wielu tekstów i oryginalnej, niezwykłej, nastrojowej muzyki. Grający z Sylwkiem Szewdą, Tomkiem Lewandowskim, Sławkiem Semperskim. Członek zespołów: Grzmiąca Półlitrówa, Mechanicy Shanty, Atlantyda, Krewni i Znajomi Królika, Szela. Współtwórca projektów: Następny Proszę oraz Klimat. Występujący także solowo. Obecnie realizuje się grając wraz ze swoim zespołem, w skład którego wchodzą: Adam Gros – gitara elektryczna oraz Wojtek Sokołowski – bas. Jarek brał udział w licznych festiwalach muzycznych. Był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany. Na przykład w 1989 roku otrzymał III nagrodę na 25 studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie jego muzykę polubiła i doceniła sama Agnieszka Osiecka. Jarek angażował się też jako Juror w różnych konkursach muzycznych – między innymi na Ogólnopolskim Turystycznym Przeglądzie Piosenki Studenckiej BAZUNA. Już od lat osiemdziesiątych tworzy własne piosenki i utwory muzyczne. Po dziś dzień uzbierał ich sporą kolekcję. Obecnie pracuje nad wydaniem swojej własnej płyty, na której znajdą się niektóre z nich. Dwie autorskie piosenki Jarka: „LUDZIE” oraz „Irlandzki Tancerz” 6 lat temu znalazły się na płycie Starego Dobrego Małżeństwa. Jarek wykonuje je tam wraz z Krzysztofem Myszkowskim. W najbliższych planach Jarka są magiczne koncerty. O czym będziemy mieli okazję przekonać się już 2 grudnia.