Data

30.10.2016 - 16:00 - 20:00

   Człowiek z natury spokojny i pogodny ledwie czuje ciężar wieku. Dla tego, kto ma naturę przeciwną, ogromnym jarzmem jest tak młodość jak i starość.
(Platon)

   KIERUNEK SZACUNEK 

III Gminny Dzień Seniora

W niedzielę 30 października już po raz trzeci w naszej gminie będziemy uroczyście obchodzili Gminny Dzień Seniora. Aby móc godnie przyjąć naszych nestorów przygotowywaliśmy się od dawna. Od ponad miesiąca państwo sołtysi oraz radni roznosili zaproszenia, młodzież w szkołach zgłosiła chęć pomocy podczas święta, panie z gminnych  KGW i ZKP również pragną się zaangażować. Mamy nadzieję, że Seniorzy, podobnie jak w ubiegłych latach odpowiedzą na nasze zaproszenie i przybędą licznie do Gminnej Hali Sportowej w Bojanie.

Wyjątkowymi spośród zaproszonych gości będą Jubilaci, którzy w tym roku obchodzą 50 lub 60- lecie pożycia małżeńskiego. Takich niecodziennych par jest w naszej gminie aż 26. Gratulujemy z całego serca i życzymy jeszcze długich wspólnych lat w zdrowiu i miłości!

Aby spotkanie było przyjemniejsze i jedyne w swoim rodzaju przygotowaliśmy dla naszych drogich Seniorów muzyczną niespodziankę. Będzie nią koncert znanej  bardzo lubianej wokalistki Teresy Werner.  Występowała ona na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall, Broadway. Koncertowała na kilku kontynentach: Europa, Afryka, Azja, Ameryka Północna. W niedzielę wystąpi specjalnie dla Seniorów z Gminy Szemud w Bojanie.

Teresa Werner jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki  rozrywkowej. Zaistniała dzięki takim przebojom jak „Miłość jest piękna”, „Dałabym Ci dała”, „Kocham swoje morze”.

Odpowiadając na liczne pytania związane z możliwością wysłuchania występu Teresy Werner przez osoby niezaproszone na Dzień Seniora informujemy, iż można zakupić bilety na sam koncert. Są one do nabycia w cenie 79zł. w obu halach sportowych (w Bojanie i w Szemudzie) oraz przed koncertem. Rozpoczęcie recitalu przewidziano na godz.17.00.

Lokalizacja

Wczytuję mapę...