Data

05.11.2016 - 09:00 - 15:00

TURNIEJ BADMINTONA W HALI WIDOWISKOWEJ W SZEMUDZIE

            W dniu 5 listopada zapraszamy serdecznie do udziału w I edycji BadmintonSchool Grand Prix w Badmintonie, które odbędzie się w Hali widowiskowej w Szemudzie. Grand Prix na charakter otwarty, to znaczy, że każdy może wziąć udział
w zmaganiach po opłaceniu wpisowego. Zapraszamy osoby dorosłe jak i dzieci, turniej uwzględnia 8 różnych kategorii w grach pojedynczych i podwójnych, więc każdy znajdzie kategorie odpowiednia dla siebie. Dla wszystkich półfinalistów przygotowaliśmy nagrody rzeczowe związane z badmintonem. Przewidujemy zawodników z wielu miasto województwa pomorskiego oraz innych województw!

Kolejne edycje Grand Prix, odbędą się w Pucku 7 stycznia – Puchar wójta Pucka, oraz Finał w Helu 25 marca. Aby walczyć o nagrody w klasyfikacji generalnej, należy być obecnym na Finale oraz wziąć udział w I lub II edycji. Nagrodę główną, losowaną spośród osób w klasyfikacji generalnej ufundował Hotel *** Emocja SPA w Unieściu! Jest to pobyt weekendowy dla dwóch osób z wyżywieniem oraz butelką wina do pokoju. Partnerami wydarzenia oraz patronami medialnymi są:

– TOMPAK opakowania i chemia
– DoubleM web design
– Adam Hermann
– Masażysta trójmiasto – Piotr Mezgier
– ZZOM Hel
– MZKS Hel
– pięknekaszuby.pl
– hel.pl
– Głos pomorza
– Serwis głosu pomorza gp24.pl
– szemud.pl

Zawodników w czasie zawodów będzie usprawniał masażysta – Piotr Mezgier.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz regulamin Grand Prix znajduje się na Facebooku – nazwa wydarzenia :
Badminton School Grand Prix w Badmintonie
Link: https://web.facebook.com/events/1414106745555278/
Zapraszamy serdecznie całe rodziny !

Lokalizacja

Wczytuję mapę...