Data

13.05.2023 - 10:30 - 14:30

Po raz kolejny zapraszamy na rodzinny rajd na orientację Harpuś Koleczkowo 2023.

Rusz z mapą po przygodę!

Już w najbliższą sobotę (13 maja) Gmina Szemud wspólnie z Klubem Harpagan zaprasza na Harpusia! Rusz z mapą po przygodę razem z nami. Spotykamy się w Koleczkowie, na terenach zielonych przy stadionie KKS Koleczkowo.

Harpuś to impreza na orientację skierowana zarówno do rodzin z dziećmi, jak i do zaprawionych w bojach turystów i biegaczy! Nigdy nie braliście udziału? Nic straconego! Każdy może wziąć udział w krótkim szkoleniu przed startem. Tylko uważajcie – to naprawdę wciąga!

Organizator przygotowuje aż 4 trasy do wyboru, różniące się długością i trudnością.
Na najprostszej (trasa zielona) bez problemu poradzą sobie najmłodsze dzieci (ta trasa polecana również dla dzieci w wózkach) i wszystkie osoby początkujące. Najtrudniejsza i najdłuższa trasa czarna to nie lada trening biegu i orientacji w terenie. Dla średniozaawansowanych polecamy trasy niebieską i czerwoną.

Każdy uczestnik otrzyma kolorową mapę z trasą Harpusia, a po powrocie na metę czekać będą piękne pamiątkowe dyplomy dla każdego, poczęstunek oraz losowanie nagród i upominków!

Mieszkańcy Gminy Szemud biorą udział w wydarzeniu bez opłat.

Program imprezy:

od 10:30 do 13:00 – rejestracja uczestników i start na wybranej trasie (można wystartować w dowolnym momencie)

do 14:00 – meta

Zapisy na Harpusia prowadzone są przez stronę (do piątku do 15:00 włącznie): www.harpagan.pl/harpus/

Dołączać można również bezpośrednio na miejscu, w dniu imprezy w godz. 10:30-13:00.

Więcej szczegółów znajdziecie na www oraz na facebooku @dinoharpus – zapraszamy!

Organizatorem jest Gmina Szemud, Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie oraz Pomorski Klub Orientacji HARPAGAN z siedzibą w Gdańsku.