Data
18.06.2026 - 15:00 - 19:00
Jak co roku sołtysi dostarczą naszym drogim nestorom zaproszenia na Gminny Dzień Seniora, który odbędzie się 18 października w hali sportowej w Bojanie. Gwiazdą wieczoru będzie Bayer Full–najstarszy i jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo,
to prawdziwa żywa legenda i ikona tej muzyki. Obecny na rynku nieprzerwanie od 1984 roku, kiedy to powołał go do życia lider i wokalista Sławomir Świerzyński.
Bayer Full jest jedną z najbardziej – wręcz odruchowo – kojarzonych z hasłem disco polo, grup. Z kolei hasło Bayer Full od razu przywodzi na myśl ich największe hity: Blondyneczka, Wspaniała Matko, Majteczki w kropeczki, Wszyscy Polacy to jedna rodzina, Szalona Blondynka, Moja muzyka, Serca dwa, Siedem czerwonych róż, Arriwederczi. Wylansowali ich znacznie więcej, bowiem do tej pory zespół wydał 23 autorskich płyt, które sprzedały się w nakładzie 17,5 mln egzemplarzy! w Polsce.







