Data

16.04.2023 - Całodniowe

Festiwal Rodzin Alle..! Święta 

16 kwietnia 2023  g 16:00 Hala Sportowo-Widowiskowa w Bojanie

Niemal tydzień po Wielkanocy, w Bojanie, będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie dla mieszkańców naszej Gminy! Po przerwie covidowej wracamy z kolejna edycją Festiwalu Rodzin Alle.. Święta. Nie zabraknie zabaw rodzinnych oraz koncertu wielkanocnego w wykonaniu zespołu Małe TGD.

Wydarzenie kierowane jest właściwie do wszystkich, począwszy od dzieci poprzez rodziców, ale także babć i dziadków, których rola w rodzinie jest nieoceniona.

W programie zaplanowano konkursy i zabawy, które zaangażują całe rodziny do wspólnej aktywności. Zabawy zaanimuje dla nas Biedronka Lu oraz Trzmiel Daniel, z którymi mieliśmy okazję zapoznać się podczas poprzednich edycji Festiwalu. Poza wieloma zabawami zapraszamy na degustacje pysznych ciast i przekąsek. Podczas Festiwalu zaplanowaliśmy również odrębny program dla młodzieży

Punktem kulminacyjnym tegorocznego Festiwalu Rodzin będzie koncert zespołu Małe TGD. Małe TGD to znany dziecięcy zespół wykonujący współczesną muzykę pop z chrześcijańskim przesłaniem. Do chwili obecnej zespół nagrał 3 płyty, w tym najbardziej znaną pt „Góry do góry”, która od wielu lat jest najlepiej sprzedającym się albumem dziecięcym.

Organizatorem wydarzenia jest Gmina Szemud oraz Stowarzyszenie Ewangelizacyjne Koinonia Jan Chrzciciel, które od wielu lat organizuje różne wydarzenia, warsztaty na terenie Gminy Szemud promujące wartości rodzinne i wspierające integrację społeczną pod jedną znaną już „marką” – Strefa Radości w Bojanie. Wydarzenie jest współfinansowane przez Gminę Szemud z programu Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym.

Zapraszamy całe Rodziny na Festiwal Rodzin Alle… Święta!  Do zobaczenia !