Data

09.09.2023 - Całodniowe

W tym roku  Gmina Szemud będzie gospodarzem Święta Plonów województwa pomorskiego. Impreza dwudniowa. Pierwszy dzień to prezentacja powiatów oraz zabawa taneczna do godz. 24:00.

PARTNEREM WYDARZENIA JEST SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO OBCHODZĄCY W TYM ROKU 25-LECIE ISTNIENIA

(2) Facebook   Pomorskie. Życia pełne. (@pomorskie_official) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

https://pomorskieswietoplonow.pl/

Strona główna -Pomorskie.eu

Wiemy już, że po dniu Prezentacji Powiatów, wieczorową porą bawić nas będą:

Mr. Polska a właściwie Dominik Włodzimierz Czajka-Groot – holenderski raper, piosenkarz i autor tekstów polskiego pochodzenia. Urodził się w Toruniu w 1989r.  Tworzy po niderlandzku, sam i jako członek grupy Nouveau Riche, a także w języku polskim. Współpracował z artystami takimi jak: Malik Montana, Kizo, Abel de Jong, Friz, Bedoes, Yellow Claw.

Wystąpi  także Tribbs –  właściwie Mikołaj Trybulec – polski producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, aranżer muzyczny, basista, wykonawca i DJ. Urodził się w 1996r.

Do tańca zapraszać będzie DJ PUMP BOY ze Słupska.

 

Drugi dzień to tradycyjne  dożynki  WOJEWÓDZKIE z SZEMUDZKĄ TRADYCJĄ ; korowodem, podziękowaniem za trud pracy rolnikom, stoiska artystów oraz szereg atrakcji z bogatym programem artystycznym. ZAPRASZAMY DO SZEMUDA.

Mieczysław Struk (marszałek województwa pomorskiego) z Ryszardem Kalkowskim (wójtem gminy Szemud) podczas Dożynek Wojewódzkich w Debrznie.

Stoisko POWIOATU KOŚCIERSKIEGO na Dożynkach Wojewódzkich Debrzno 2023

Wójt Gminy Szemud z małżonką oraz szefową stoiska Powiatu Wejherowskiego na Dożynkach Wojewódzkich w Debrznie.

Stoisko Powiatu Sztumskiego na Dożynkach Wojewódzkich Debrzno 2023.