Data

06.03.2021 - 00:00

W tym roku – jak wszystko – również Dzień Kobiet w Gminie Szemud będzie wyglądał inaczej. Kulturalnie, wszystko w wersji online, GCKSiR zaprasza Państwa do obejrzenia „Spektaklu na Bis” pt. „Choróbsko” wg Jana Piepki.  Spektakl został zrealizowany przez znakomitą, amatorską Szemudzką Grupę Teatralną. Jego premiera odbyła się w 28 stycznia 2018r. Wówczas spektakl został zarejestrowany i dzięki temu obecnie mamy przyjemność przypomnieć się ufając, że obejrzycie go Państwo z równą przyjemnością jak ongiś. Zobaczyć go będzie można od 6 marca na profilu facebookowym GCKSiR lub na You Tube na naszym nowopowstałym  kanale kulturalnym „kierunek kultura”. Więcej informacji na stronie internetowej gcksir.szemud.pl.

Trwają również prace przy tworzeniu muzycznego prezentu dla pań. O was i dla was – drogie kobiety. Podobnie jak do piosenki walentynkowej i ten utwór zostanie zilustrowany wideoklipem. Szukajcie nas w mediach społecznościowych.

Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie – zwłaszcza jego męska część, z dyrektorem Tomaszem Steinem na czele, życzy wszystkim paniom radości, miłości, zdrowia, szczęścia i sukcesów. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!