Data

27.04.2019 - 16:00 - 18:00

KONCERT WIELKANOCNY Alle.. Święta

Kontynuując zeszłoroczne doświadczenia, w tym roku również planujemy, wraz z Gminą Szemud,

Koncert Wielkanocny Alle.. Święta. Zapraszamy w sobotę 27 kwietnia 2019 do Hali Sportowej w Bojanie, zaczynamy o godzinie 16.00.

WSTĘP JEST BEZPŁATNY!

Nie zabraknie zabaw rodzinnych, muzyki w wykonaniu Gdańskiej Szkółki Małe TGD i Projektu Koinonia, a także wyjątkowego spotkania – z aktorem kabaretowym Dariuszem Kamysem.

Wydarzenie kierowane jest właściwie do wszystkich,  począwszy od dzieci poprzez rodziców, ale także babć i dziadków, których rola w rodzinie jest nieoceniona.

Głównym celem imprezy jest promowanie rodziny, wspólne, aktywne i kreatywne spędzanie czasu rodziców  z dziećmi. Poza tym, chcemy integrować lokalną społeczność.

W pierwszej części wystąpi  Projekt Koinonia w większości składający się z mieszkańców Bojana. Wykona wielkanocne pieśni, pełne radości, energii i entuzjazmu.

Głównym gościem spotkania będzie Dariusz Kamys, aktor kabaretowy, znany z Kabaretu Potem, a także z zespołu HiFi (współtworzony z Grzegorzem Halamą) oraz z działającego niezmiennie i stale Kabaretu Hrabi. To nasz Gość jest głównym motorem i liderem kabretu.

Jak sam mówi o swojej pracy: To przede wszystkim pasja. Tak się szczęśliwie złożyło dzięki Bogu, że też źródło utrzymania. Zarabiam na życie bawiąc się i bawiąc innych. Nieźle co? Oprócz Kabaretu Hrabi moją pasję dzielę jeszcze na serial improwizowany „Spadkobiercy” , który z kameralnej imprezy klubowej przekształcił się w program telewizyjny.

Podczas Koncertu Alle…Święta Kuba Kornacki, prowadzący wydarzenie, znany z zespołu Kannan, wraz z Dariuszem Kamysem odegrają kilkanaście scenek kabaretowych.  Tematyka będzie dotyczyła różnych etapów życia –  przedszkola,  szkoły,  pierwszej miłości, potem posiadania własnych dzieci. Na zakończenie każdej z części przestawianej przez wyżej wymienionych Panów odbędzie się krótka zabawa z dziećmi i rodzicami, która będzie odnosiła się do tematyki danego bloku.Na zakończenie planujemy około 30 minutowy występ Gdańskiej Szkółki Małe TGD. W tym roku, jednak, nie będzie to koncert, ale bardziej wspólne mini warsztaty. Co to oznacza? Zespół zaśpiewa kilka piosenek, natomiast jedną piosenkę (lub jej fragment) razem z dziećmi obecnymi na koncercie. Wcześniej, w  formie warsztatów zespół przećwiczy tę piosenkę z chętnymi dziećmi i na zakończenie jako finał zaśpiewają razem. Zależy nam, żeby pokazać możliwość aktywnego i kreatywnego uczestnictwa także w śpiewaniu i być może zachęcenia dzieci do takiej formy aktywności.

Organizatorem wydarzenia jest Gmina Szemud oraz Stowarzyszenie Koinonia Jan Chrzciciel, której misją jest działalność ewangelizacyjna i charytatywna. Promuje wiarę chrześcijańską we wszystkich jej aspektach: duchowym, kulturowym, ekumenicznym, społecznym (miedzy innymi przez organizowanie warsztatów rozwojowych dla Rodzin). W grudniu 2017 Stowarzyszenie świętowało 20 lecie swojej działalności (uroczystość miała miejsce także w Hali Sportowej w Bojanie).

Do zobaczenia na Koncercie Wielkanocnym!

Lokalizacja

Wczytuję mapę...