Powoli, małymi krokami zbliżamy się do zakończenia II semestru spotkań na zajęciach plastycznych dla dzieci oraz warsztatach malarskich dla dorosłych. I chociaż nie jesteśmy szkołą , chętnie uczymy i przyuczamy do twórczych i kreatywnych umiejętności plastycznych i artystycznych.

Z drobnymi przeszkodami zdrowotnymi naszej głównej plastyczki p. Kariny Treder zrealizowaliśmy szereg fantastycznych „spotkań ze sztuką”. Uczestnicy zajęć chętnie i z błyskiem w oku poznawali i ćwiczyli różne techniki malarskie i plastyczne pozostawiając po sobie kolorowy ślad na obrazie i brystolu. Spod zdolnych rąk wyszły przepiękne pejzaże, wdzięczne kwiaty, „smakowite” owoce i cała gromada bajkowych bohaterów wypracowanych przez dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, a kto jeszcze nie skorzystał z zajęć, może do nas dołączyć w każdej chwili. :)

Jadwiga Kuczkowska

 

hdr