Warsztaty Akademickie ONLINE

Koronawirus straszy zarażeniem, nie możemy więc spotykać się w Akademii na żywo. Tak więc, aż do czasu unormowania się sytuacji w kraju zapraszamy Was do brania udziału w warsztatach ONLINE. Codziennie o godzinie 11.00 zaglądajcie do nas a będziemy wspólnie tworzyć coś nowego, niezwykłego.

W poniedziałek – 16.03. będziemy się uczyć technik „zantangle” oraz „doodling”. Przygotujcie białe kartki z bloku technicznego, ołówki, gumkę, czarne pisaki permanentne lub długopisy, przyda się mała linijka, nożyczki. A co najważniejsze, bardzo dobry humor.

O kolejnych warsztatach i materiałach, które będą potrzebne do ich przeprowadzenia dowiadywać się będziecie na bieżąco się z informacji zamieszczonej na stronie www.gcksir.szemud.pl w kalendarzu imprez pod odpowiednią datą oraz na fb – Warsztaty Akademickie w Donimierzu.

W kalendarzu klikamy na datę i rozwinie się nam dany dzień. W informacji Warsztaty ONLINE mamy informację: co danego dnia robimy i co musimy sobie przygotować (co jest nam potrzebne) by móc „na żywo” uczestniczyć w warsztatach. Tam także znajdziemy adres internetowy pod którym pani Małgosia prowadzi warsztaty. Miłej i owocnej  pracy.

Filmiki warsztatowe, które zostaną zamieszczone na fb nie znikną i zawsze będziecie mogli do nich wrócić.

Życzymy miłej zabawy i do zobaczenia!