V Turniej o „Złotą Kokartkę” w Bojanie

 

W weekend 13-14 maja 2023 w godzinach 10-20 w hali widowiskowo-sportowej w Bojanie odbędzie się piąta edycja ogólnopolskiego turnieju tanecznego Turniej o „Złotą Kokartkę”. W czasie dwudniowych zmagań widzowie będą mogli podziwiać choreografie taneczne zawodników od 5-20 roku życia występujących jako soliści, duety, mini-formacje i formacje (układy grupowe). Na turnieju zobaczymy kategorie tańca jazzowego, współczesnego, taniec z przyborem, cheerleaders, fit-kid oraz zmagania akrobatyczne na airtracku.

 

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane sportem, tańcem i aktywnością fizyczną na nasze wydarzenie. Jest to rodzinna impreza, na której oprócz widowiskowych zmagań zawodników, będzie można skorzystać z foodtrucków, stoisk sklepowych ze sprzętem sportowym oraz wiele innych atrakcji.

 

film z wydarzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=G3obxLgEHNo&t=2s

 

Poszukujemy partnerów zainteresowanych współtworzeniem wydarzenia

 

Fakty z poprzedniej edycji:

– 635 zawodniczek startujących,
– 30 klubów biorących udział,
– ponad 3000 widzów,

 

Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Wójta Gminy Szemud i Radia Kaszebe.

 

ORGANIZATOR

FUNDACJA KOKARTKI I MUCHY

Zajmujemy się organizacją zajęć sportowych z zakresu gimnastyki, akrobatyki, tańca i parkour na terenie Województwa Pomorskiego.
Jesteśmy gimnastykami, tancerzami, akrobatami, parkourowcami.
Lubimy ruch, aktywność, działanie. Robimy to profesjonalnie i odpowiedzialnie. Podstawą naszych treningów jest fajna atmosfera i inspirowanie dzieci do zabawy ruchem.

Twoje dziecko tańczy, skacze i rozpiera je energia? Przyprowadź je do nas. My wiemy jak wykorzystać ten potencjał. Nauczymy wykonywania elementów, bezpiecznej asekuracji i kontrolowanych upadków.
To nasza specjalność!

http://kokartka.info/

http://ksmucha.info/

Galeria