W dniu 3.02.2018 w Gminnej Hali Widowiskowo-Sportowej w Bojanie odbył się co roczny prestiżowy Turniej Służb Mundurowych w Piłkę Nożną Halową . Do tej imprezy w bieżącym roku zgłosiła się rekordowa jak do tej pory liczba drużyn , bo aż 12. Losowanie grup rozpoczęło się punktualnie o godzinie 8.00. Potem nastąpiła krótka odprawa wszystkich kapitanów wraz z sędziami . No i turniej ruszył z kopyta. Emocji nie było końca mecze rozgrywane były w czasie 10 minut bez przerwy i zmiany stron. Na trybunach zasiadali uczestnicy turnieju , którzy kalkulowani z kim przyjdzie im konkurować. Należy zwócić uwagę na wspaniałą atmosferę sportowej rywalizacji . Bravo ! W turnieju przewidziano szczególne nagrody indywidualne. Dla najleprzego strzelca turnieju , która przypadła Panu Karolowi Baranowski – 5 bramek (OSP Częstkowo) . Z kolei dla najskuteczniejszego bramkarza turnieju została przyznana nagroda Panu Dominikowi Składowskiemu ( OSP Częstkowo).

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco :

I miejsce: OSP Częstkowo
II miejsce: Jednostka Wojskowa 3936
III miejsce: OSP Szemud
IV miejsce: KMP Słupsk
V miejsce: 13 Dywizjon Trałowców
VI miejsce: KPP Wejherowo
VII miejsce: PSP Wejherowo
VIII miejsce: Batalion Dowodzenia Marynarki Wojennej w Wejherowie
IX miejsce: OSP Bojano
X miejsce: KP Gdynia Chylonia
XI miejsce: KWP Gdańsk Wydział Konwojowy
XII miejsce: Straż Graniczna Łeba

Puchar przechodni Wójta Gminy Szemud i Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie , który jeszcze w ubiegłym roku zdobyli Panowie z OSP Szemud , wrócił po raz trzeci do Strażaków z Częstkowa i tym samym już tam pozostanie na stałe. Za rok zostanie ufundowany nowy Puchar o który drużyny będą równie zaciekle konkurować.

Trofea i nagrody wręczali : Wójt Gminy Szemud Pan Ryszard Kalkowski , Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Sportu I Rekreacji w Szemudzie Pan Tomasz Stein oraz Naczelnik Przestępstw Gospodarczych Pani Aspirant Sztabowy Małgorzata Jaszewska z KPP Wejherowo.

Wywiad filmowy , wystarczy kliknąć TUTAJ

Do zobaczenia za rok .

Ze sportowym pozdrowieniem !

Jan Hallmann

Galeria