TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SZEMUD

W dniu 15 października 2017 roku na Hali Widowiskowo-Sportowej w Szemudzie odbyła się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Szemud Ryszarda Kalkowskiego. Współorganizatorami Turnieju był LZS Donimierz i Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie.  Pomysłodawcą turnieju był prezes LZS Donimierz Tomasz Czerwionka, który również wziął na siebie większość spraw organizacyjnych związanych z regulaminem rozgrywek i rozpropagowaniem w lokalnym środowisku piłkarskim . Za zabezpieczenie techniczne i zaplecza odpowiadało Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie. Wspólne przedsięwzięcie i dobra współpraca zaowocowała rekordową frekwencją na Szemudzkim Turnieju. Do rywalizacji przystąpiło 12 zespołów. Ze względu na tak liczną ilość drużyn zostały one podzielone na trzy grupy (po cztery zespoły) z których do dalszych rozgrywek awans uzyskiwały dwa najlepsze. Zespoły po awansie tworzyły dwie grupy po trzy zespoły. Z tych grup awans uzyskiwały ponownie dwa zespoły, które grały już w dalszej części turnieju systemem pucharowym. Dziękuję wszystkim za stworzenie wspaniałej atmosfery święta piłkarskiego pomimo zaciętych spotkań i gorącej atmosfery na płycie boiska. Częstymi gośćmi na trybunach  byli szachiści, którzy w tym dniu w Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w  Szemudzie również rozgrywali Turniej o Puchar Wójta Gminy Szemud Ryszarda Kalkowskiego. Turniej szachowy był organizowany przez klub szachowy GAMBIT we współpracy z GCKSiR w Szemudzie. Zawodnicy szachowi i osoby im towarzyszące bardzo pozytywnie wypowiadali się na temat rywalizacji piłkarskiej i byli zaskoczeni taką atmosferą na trybunach i podczas rywalizacji podczas meczy. Opinie zawodników o organizacji Turnieju Piłkarskiego były tak pozytywne, że już w dniu 3 grudnia zapraszamy na Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar  Wójta Gminy Szemud Ryszarda Kalkowskiego. Również klub Gambit w tym dniu we współpracy Z GCKSiR w Szemudzie zaprasza na Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Szemud Ryszarda Kalkowskiego.

Wyniki końcowe TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ o Puchar Wójta Gminy Szemud Ryszarda Kalkowskiego.

  1. Auto Max Parts (Cezary Taube, Maciej Przyborowski, Michał Łyszkowski, Adrian Głuszyński, Patryk Dempc; Oskar Bugajewski)
  2. Sychowo (Damian Menrhog, Sylwester Krauze, Adrian Chiliński, Bartosz Neunisker, Marcin Dąbk, Marcin Carstkowiak, Szczepan Kass, Sławomir Czerwionke)
  3. Krauz Oil Szemud (Łukasz Bizewski, Przemysław Parchem, Adrian Baranowski, Piotr Wentk, Artur Gruba, Andrzej Gruba, Piotr Bach, Andrzej Rompca, Mariusz Bizewski, Marek Rompca)
  4. FC Green Team

5-6. Sherwood Pub Szemud ; D.C. Ciapałki Szemud

7-12. LZS Donimierz, Barka Łebno, Zmarnowani Szemud, OLD LZS Donimierz, Boterm Stacje Paliw, Strzepcz.

Najlepszym strzelcem okazał się Patryk Dempc z Auto Max Parts. Miano najlepszego bramkarza otrzymał zawodnik zespołu Krauz-Oil. Pucharem Fair Play nagrodzono drużynę FC Green Team.