06 listopada 2016 roku na Hali Widowiskowo-Sportowej w Szemudzie odbył się
POWIATOWY TURNIEJ MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Organizatorem  Turnieju był Powiatowy Oddział Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Wejherowie oraz Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie. Turniej odbywał się pod patronatem Wójta Gminy Szemud Ryszarda Kalkowskiego.

Ogółem do rywalizacji przystąpiło osiem zespołów reprezentujących jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Powiecie Wejherowski.  W zawodach z ramienia naszej gminy występował tylko zespół młodzieżowy reprezentujący Ochotniczą Straż Pożarną w Kielnie.
O wysokiej randze zawodów, świadczy fakt obecności na nich:  bryd.  Jacka Niewęgłowskiego – Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie,  dh  Mirosława Józefowicza – Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych  RP w Wejherowie, dh  Pawła Mielewczyk v-ce przewodniczącego Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych  RP w Wejherowie oraz Witolda Hoppa – v-ce przewodniczący Rady Gminy Szemud.

Po czterogodzinnych zmaganiach piłkarskich klasyfikacja końcowa zawodów przestawiała się następująco:

  1. Drużyna młodzieżowa OSP w Luzinie
  2. Drużyna młodzieżowa OSP w Kielnie – opiekunem zespołu był Krzysztof Grochocki

Zawodnicy: Dawid Philipp, Michał Malek, Mateusz Kuchnowski, Kacper Ladmann, Mikołaj Polaszek, Jakub Necel, Kacper Zieman, Dominik Labuda.

  1. Drużyna młodzieżowa OSP w Bolszewo
  2. Drużyna młodzieżowa OSP w Reda

Nie podajemy dalszych miejsc, ponieważ pozostałe zespoły nie wyszły ze swoich  grupy i nie rywalizowały w spotkaniach o kolejne miejsca.

Dziękuję za uczestnictwo wszystkim zawodnikom i opiekunom. Zapraszam w przyszłym roku do naszej Gminy na kolejne zawody piłkarskie.

Tomasz Stein

 

Galeria