Finał XX Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Futsalu Dziewcząt

Brązowy medal zawodniczek z Luzina

W dniu 07.12.2018 roku w hali widowiskowo – sportowej Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bojanie odbył się Finał XX Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Futsalu Dziewcząt. W rywalizacji wzięło udział 5 najlepszych zespołów z całego województwa pomorskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna ze Szkoły Podstawowej w Polnicy. Szkoła Podstawowa nr 2 w Luzinie zdobyła na tej imprezie brązowy medal. Dziewczynom z Luzina należą się za ten wynik ogromne brawa. Poziom turnieju stał na bardzo dobrym poziomie. Uroczystego otwarcia zawodów dokonali: Wiceprzewodniczący Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Gdańsku – Zbigniew Gajewski oraz Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski. Na zakończenie turnieju zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami oraz dyplomami które wręczali: Przewodnicząca Rady Gminy Szemud – Aleksandra Perz oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie – Tomasz Stein. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie, Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie oraz Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku.

Kolejność Końcowa :

1. miejsce – Szkoła Podstawowa w Polnicy

2. miejsce Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Malborku

3. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Luzinie ( Julia Bargańska, Julia Fajter, Milena Fajter, Oliwia Falk, Nikola Kankowska, Angelika Kotłowska, Bernadetta Landowska, Samuela Landowska, Wiktoria Miotk, Weronika Westphal, opiekun drużyny – Grzegorz Semak )