W dniu 14.07.2018 r.- sobota na niezwykle profesjonalnym , nowiuteńkim boisku ze sztuczną murawą przy Gminnej Hali Widowiskowo – Sportowej w Bojanie odbył się po raz pierwszy w historii „ I „ Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Przechodni Wójta Gminy Szemud i Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie. Pierwszy , ponieważ taka impreza do tej pory odbywała się wyłącznie w okresie zimowym wewnątrz Hali. Teraz natomiast rozpoczynamy tradycję rozgrywania tego Turnieju również latem. Dlatego od chwili obecnej w ciągu roku dla Służb Mundurowych będzie wersja zimowa i letnia tego Turnieju.

W rozgrywkach wzięły udział 3 zespoły, zostały rozegrane 3 mecze. Poniżej przedstawiono miejsca zajęte w turnieju:

I Miejsce: Ochotnicza Straż Pożarna Szemud

II Miejsce: Batalion Dowodzenia Marynarki Wojennej w Wejherowie

III Miejsce: Komenda Powiatowa Policji Wejherowo

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe statuetki, natomiast zwycięzca posiadł na rok czasu bardzo okazały przechodni Puchar Wójta Gminy Szemud.

Zostały również wręczone nagrody indywidualne:

Najlepszy Strzelec: Kamil Polaszek (OSP Szemud) 6 Bramek

Najskuteczniejszy Bramkarz: Andrzej Gruba (OSP Szemud)

W wolnej chwili zawodnicy , publiczność i działacze byli częstowani grillowanymi kiełbaskami własnej roboty. Jak również przez cały czas turnieju była serwowana , również dla wszystkich obecnych kawa , trzy rodzaje herbaty i słodkości do woli. Wszystko gratis.

W tym miejscu należą się podziękowania dla Pana Wójta Gminy Szemud Ryszarda Kalkowskiego , Pani Komendant Powiatowej Policji z Wejherowa Beacie Perzyńskiej oraz Panu Radnemu Gminy Szemud Jackowi Nawrockiemu za objęcie tego wydarzenia swoim patronatem . Jak również dziękuję za wręczenie trofeów sportowych.

Zawodnikom z kolei i działaczom dziękuję za wspaniałą i energiczną grę z ogromnym poszanowaniem kultury dla rywali. Dzięki czemu cała impreza odbywała się w przyjacielskiej i sportowej atmosferze.

Relacja TV-wystarczy kliknąć na ten tekst

Do zobaczenia za rok !!!

Ze sportowym pozdrowieniem !

Jan Hallmann

 

 

Galeria