Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie cyklicznie organizuje różnego rodzaju konkursy dla różnych grup wiekowych, dla ludzi o odmiennych talentach i upodobaniach.

A jeśli śpiewać, to o miłości. Wszak Ona ma  tak wiele barw i odsłon. Obecnie zapraszamy do wyśpiewania miłości najbardziej naturalnej, nieobcej żadnemu z nas. Miłości wielkiej, nie mającej końca, trwającej póki życia – miłości do Mamy. Konkurs Wokalny, w którym udział proponujemy  obecnie, kierujemy do wszystkich – każdy przecież Mamę ma lub miał. Wszyscy nosimy Jej obraz w sercu, kochamy, tęsknimy. Potrzebujemy jej gdy mamy lat 5 i 55, i więcej. Mimo, iż każdy mieszkaniec Gminy Szemud może wziąć udział w Konkursie, to przecież zwycięzców może być wielu, ponieważ przeprowadzony zostanie on w różnych kategoriach:

  • Przedszkola i klasy „0”
  • Klasy I – III SP
  • Klasy IV – VI SP
  • Klasy VII – VIII SP
  • Młodzież do 25 lat
  • Dorośli

W każdej z kategorii można zgłosić także zespoły – również zespoły rodzinne oraz działające w stowarzyszeniach, parafiach i nieformalne, powstające dla potrzeb Konkursu. Naszym, panującym od ponad roku zwyczajem, zostanie on przeprowadzony w Internecie na naszym profilu fb. Publiczność będzie głosować przez polubienia a niezależne Jury wybierze Laureatów. Zgłoszenia wraz z nagranym filmikiem można przysyłać do 26 maja na adres a.perz@szemud.pl

Ostatnio śpiewaliśmy jeszcze zimą, może nasze piękne piosenki o Mamie sprowadzą wreszcie ciepło i pogodę. Przepędzą zimno, smutki i choroby. Wszystkie szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.gcksir.szemud.pl oraz – jak zawsze – na fb. Organizatorzy już czekają na zgłoszenia. Prosimy pamiętać, że im dłużej piosenka funkcjonuje na fb, tym więcej polubień ma szanse zebrać. Nie zwlekajmy zatem ze zgłoszeniami. Dzielmy się muzyką i talentami.

regulamin KONKURSU INTERNETOWEGO

Karta zgłoszenia i zgoda na przetwarzanie_danych