Co roku w listopadzie Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie wraz ze Szkołą Podstawową  w Bojanie, zaprasza wszystkich, którzy swą miłość do Ojczyzny pragną wyrazić śpiewem, do udziału w Gminnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej. W bieżącym roku również taki konkurs zostaje ogłoszony, choć w nieco zmienionej formule. Najważniejszą zmianą jest przeniesienie konkursu do internetu. Oznacza to w praktyce, iż przygotowaną JEDNĄ piosenkę należy nagrać w formie video i przesłać za pomocą wetranfera na adres a.perz@szemud.pl
Nagranie zostanie opublikowane na profilu fb GCKSiR, gdzie publiczność poprzez polubienie będzie mogła wybrać swojego ulubieńca. Zwycięzcy zostanie wręczona Nagroda Publiczności. Oprócz tego, tradycyjnie Jury wybierze swych faworytów. W konkursie wziąć udział mogą dosłownie wszyscy od maleńkich dzieci począwszy do bardzo, bardzo dorosłych. Mile widziane będą wielopokoleniowe zespoły rodzinne. Spiewac możemy o tradycyjnie pojmowanym patriotyźmie, o Odzyskiwaniu Niepodległości, ale również możemy pieśnią sławić piękno polskiej ziemi.
Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z regulaminem. Mamy nadzieję, że internetowa forma przeprowadzenia konkursu zainspiruje Państwa do nowych form działalności, a także do licznego udziału w konkursie.
KARTA ZGŁOSZENIA – konkurs muzyczny
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH – konkurs muzyczny
Regulamin 2020

cof