Zakończył się sezon rozgrywek halowych dla dzieci organizowanych przez GLH na hali widowiskowo-sportowej w Bojanie, który trwał prawie 5 miesięcy.

Na początku rywalizacja toczyła się w formule rozgrywek ligowych w 3 kategoriach wiekowych, w każdej brało udział 13 zespołów.

Rozgrywki Gdyńskiej Ligi Halowej w kat. 2013/2014 wygrał zespół AP Jedynka Reda prowadzony przez duet trenerski Błażej Miszka i Damian Malek. Srebrne medale zdobył zawsze groźny zespół Jaguara Gdańsk. Brązowe medale zdobyli utalentowani piłkarze AP KP Gdynia.

Rozgrywki Gdyńskiej Ligi Halowej w kat. 2012 wygrał zespół Pokoleń Lechii Gdańsk prowadzony przez doświadczonego trenera Tadeusza Małolepszego. Srebrne medale trafiły do drużyny AP Cassubian, która odebrała również puchar dla najlepszych kibiców. Brązowe medale po dobrych dwóch ostatnich kolejkach wywalczył lokalny zespół czyli UKS Dragona Bojano.

Rozgrywki Gdyńskiej Ligi Halowej w kat. 2011 wygrały smoki z UKS Dragon Bojano prowadzone przez popularnych w kaszubskich środowisku sportowym trenerów Mariusza Dywickiego i Michała Biszto. Na drugi miejscu podium dobrze znana, solidna ekipa z kaszub czyli APK Jedynka Kartuzy, a na trzecim przedstawiciele małego trójmiasta Wejherowska Akademia Piłki Nożnej „Błękitni” Wejherowo.

Po rozgrywkach ligowych rozpoczął się cykl turniejów Football Masters Cup. Łącznie w 9 turniejach udział wzięło 72 zespoły reprezentujące prawie 50 różnych akademii piłkarskich z takich miejscowości jak: Bojano, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Reda, Rumia, Wejherowo, Bruskowo Wielkie, Kartuzy, Bytów, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Sycewice, Tczew, Przodkowo, Lębork, Elbląg, Koszalin, Słupsk, Lubawa.