PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK DZIECI I MŁODZIEŻY W SZACHACH

Szemud 15.10.2020

 

W czwartek 15 października 2020 roku Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji było organizatorem Półfinału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w szachach. Zawody odbywały się w ramach eliminacji szczebla powiatowego Wojewódzkich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej, Szkolnego Związku Sportowego w Gdańsku.

Do rywalizacji przystąpiły : Szkoła Podstawowa w Łebie; Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szemudzie; Salezjańska Szkoła Podstawowa w Rumii; Szkoła Podstawowa w Pucku. Najprawdopodobniej były to ostatnie  zawody w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej  w tym roku kalendarzowym. Od dnia 17 października Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku zawiesił do odwołania wszystkie zawody w systemie współzawodnictwa sportowego szkół. Gratuluję zwycięzcom i życzę im sukcesu w finale wojewódzkim zawodów po ich ponownym wznowieniu.

Zawody w kategorii dzieci (rocznik 2008 i młodsi):

 I miejsce Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szemudzie  ( w składzie: Czarnowski Piotr, Sapletta Hanna, Sapletta Lilianna, Zieliński Krzysztof; opiekun Grzegorz Lasowski)

Zawody w kategorii młodzieży (rocznik 2006 i 2007):

I miejsce Szkoła Podstawowa w Łebie ( w składzie: Bieniek Maria, Gryciuk Julian, Niżniowski Jan, Penkowski Damian; opiekun: Bernard Kęsik )

Tomasz Stein