I GRAND PRIX SZEMUDA gry w karty w Baśkę o Puchar Wójta Gminy Szemud

I GRAND PRIX SZEMUDA gry w karty w Baśkę  o Puchar Wójta Gminy Szemud
Czytaj więcej...

Tenis Stołowy Drużynowy Dziewcząt i Chłopców ( rocznik 2003-2005 oraz 2006 i młodsi)

Tenis Stołowy Drużynowy  Dziewcząt  i Chłopców ( rocznik 2003-2005 oraz 2006 i młodsi)
Czytaj więcej...

I GRAND PRIX SZEMUDA gry w karty w LËSA o Puchar Wójta Gminy Szemud

I GRAND PRIX SZEMUDA gry w karty w LËSA o Puchar Wójta Gminy Szemud
Czytaj więcej...

Badminton Dziewcząt i Chłopców – zawody powiatowe (rocznik 2003-2005)

Badminton Dziewcząt i Chłopców - zawody powiatowe (rocznik 2003-2005)
Czytaj więcej...

Badminton Dziewcząt i Chłopców – zawody powiatowe (rocznik 2006 i młodsi)

Badminton Dziewcząt i Chłopców - zawody powiatowe (rocznik 2006 i młodsi)
Czytaj więcej...

Sztafetowe Biegi Przełajowe – 600m,800m (rocznik 2003-2005 oraz 2006 i młodsi)

Sztafetowe Biegi Przełajowe - 600m,800m (rocznik 2003-2005 oraz 2006 i młodsi)
Czytaj więcej...

Badminton Dziewcząt i Chłopców (rocznik 2003-2005 oraz 2006 i młodsi)

Badminton Dziewcząt i Chłopców (rocznik 2003-2005 oraz 2006 i młodsi)
Czytaj więcej...

Kaszubski Bieg Lesoków

kaszubski-bieg-lesokow-kb-2018
Czytaj więcej...

Podsumowanie Grand Prix Szemuda gry w karty w BAŚKĘ   Sezon 2017/2018 

Podsumowanie Grand Prix Szemuda gry w karty w BAŚKĘ  Sezon 2017/2018
Czytaj więcej...

Mistrzostwa Kaszub gry w karty w LËSA . Podsumowanie Grand Prix Szemuda gry w karty w LËSA Sezon 2017/2018        

Mistrzostwa Kaszub gry w karty w LËSA  Podsumowanie Grand Prix Szemuda gry w karty w LËSA Sezon 2017/2018
Czytaj więcej...

Gmina Szemud. Zaprasza na Mistrzostwa Polski – Baszka Méster Sport 2018.

Czytaj więcej...

Szemudzka Liga Orlika VII kolejka

VII KOLEJKA 08.06.2018 19. Pt.19.10 5-3 MILWINIANA- GROM LEŚNO 20. Pt.20.00 6-2 D.C. CIAPAŁKI- ISKRA ZĘBLEWO 21. Pt.20.50 7-1 SHERWOOD-...
Czytaj więcej...

Szemudzka Liga Orlika VI kolejka

VI KOLEJKA 01.06.2018 16. Pt.19.10 1-6 GPK SZEMUD- D.C. CIAPAŁKI 17. Pt.20.00 2-5 ISKRA ZĘBLEWO- MILWINIANA 18. Pt.20.50 3-4 GROM...
Czytaj więcej...

Szemudzka Liga Orlika V kolejka

V KOLEJKA 25.05.2018 13. Pt.19.10 4-2 LZS DONIMIERZ- ISKRA ZĘBLEWO 14. Pt.20.00 5-1 MILWINIANA- GPK SZEMUD 15. Pt.20.50 6-7 D.C.CIAPAŁKI-...
Czytaj więcej...

Szemudzka Liga Orlika IV kolejka

IV KOLEJKA 18.05.2018 10. Pt.19.10 7-5 SHERWOOD- MILWINIANA 11. Pt.20.00 1-4 GPK SZEMUD- LZS DONIMIERZ 12. Pt.20.50 2-3 ISKRA ZĘBLEWO-...
Czytaj więcej...

VIII GRAND PRIX SZEMUDA gry w karty w BAŚKĘ o Puchar Wójta Gminy Szemud

VIII GRAND PRIX SZEMUDA gry w karty w BAŚKĘ o Puchar Wójta Gminy Szemud
Czytaj więcej...

Szemudzka Liga Orlika III kolejka

III KOLEJKA 11.05.2018 7. Pt.19.10 3-1 GROM LEŚNO- GPK SZEMUD 8. Pt.20.00 4-7 LZS DONIMIERZ-SHERWOOD 9. Pt.20.50 5-6 MILWINIANA- D.C....
Czytaj więcej...

VIII GRAND PRIX SZEMUDA gry w karty w LESA o Puchar Wójta Gminy Szemud

VIII GRAND PRIX SZEMUDA gry w karty w LESA o Puchar Wójta Gminy Szemud
Czytaj więcej...

Szemudzka Liga Orlika II kolejka

II KOLEJKA 27.04.2018 4. Pt.19.10 6-4 D.C. CIAPAŁKI- LZS DONIMIERZ 5. Pt.20.00 7-3 SHERWOOD-GROM LEŚNO 6. Pt.20.50 1-2 GPK SZEMUD-ISKRA...
Czytaj więcej...

Gminne Igrzyska dzieci w mini piłce nożnej chłopców

Gminne Igrzyska dzieci w mini piłce nożnej chłopców
Czytaj więcej...