Data

19.02.2020 - 19:00 - 21:00

ZAPRASZAMY W środę 19 lutego o godzinie 19:00 LZS Dragon Bojano zmierzy się z Rekordem Bielsko-Biała. Stawką będzie awans do ćwierćfinału Pucharu Polski. Rekord to jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce jeśli chodzi o futsal. W ostatnich trzech latach sięgał po złote medale Mistrzostw Polski. W sumie najlepszą drużyną w kraju był czterokrotnie. Raz sięgnął po srebrne medale i czterokrotnie był brązowym medalistą. Rekord jest trzykrotnym zdobywcą Pucharu Polski (2013, 2018, 2019). W tym sezonie bielszczanie pewnie kroczą po kolejny tytuł Mistrza Polski. Po 16 z 26 kolejek mają 14 punktów przewagi nad Clearexem Chorzów. W sumie wygrali 14 spotkań, 1 zremisowali i 1 przegrali. Bilans bramkowy 97-31. W 1/16 PP Rekord wygrał 4:2 z Orłem Futsal Jelcz-Laskowice.

Dragon w rozgrywkach pucharowych funduje sobie niecodzienne emocje. W Toruniu z TAF prowadziliśmy 3:1 by następnie wynik obrócił się w stan 3:5. W ostatnich pięciu minutach strzeliliśmy trzy bramki i wygrywając 6:5 uzyskaliśmy awans do kolejnej rundy a tam… W 1/16 działo się coś nieprawdopodobnego. Ze Słonecznym Stokiem Białystok przegrywaliśmy 0:4 i w niespełna 9 minut strzeliliśmy 6 bramek. Zwycięstwo 6:4, radość z awansu i radość z możliwością gry z Rekordem Bielsko-Biała.

To będzie dla drużyny z Bojana historyczny mecz. Nasza tradycja futsalowa jest krótka i po raz pierwszy zagramy w 1/8 finału Pucharu Polski. W 1 Lidze Futsalu rozgrywamy drugi sezon. Zapraszamy wszystkich serdecznie na środowe spotkanie. Mamy nadzieję, że się wszyscy pomieścimy ;) Wierzymy, że hala będzie pełna! Do środy!