Dnia 5.03.2017 r. w obiekcie Gminnej Hali Widowiskowo-Sportowej w Bojanie odbyła się siódma kolejka II Edycji Amatorskiej Ligii Piłki Siatkowej  o Puchar Naszego  Wójta Pana Ryszarda Kalkowskiego. W turnieju wzięło udział 6 zespołów, 1 pauzował – Volley Power Bojano. Zostało rozegranych 6 meczy. Wyniki ostatniego turnieju przedstawiono poniżej:

966

II Edycję Amatorskiej Ligii Piłki Siatkowej  zwyciężył niepokonany zespół Orły Dobrzewino. Na drugim miejscu podium znalazł się zespół Libero. O trzecie miejsce toczyła się zacięta walka do ostatniego turnieju i wygrał ją zespół Łączpolu. Kolejne czwarte miejsce zajął ubiegłoroczny zwycięzca zespół Volley Power Bojano. Walka o miejsca 5-7 toczyła się do ostatniego meczu. Piąte miejsce przypadło zespołowi 6-stka Chwaszczyno, szóste miejsce Przebij Bojano. Na ostatnim miejscu znalazł się zespół z Karczemek.

Chciałbym w tym miejscu złożyć podziękowania Panu Wójtowi Ryszardowi Kalkowskiemu , który objął swoim patronatem tą imprezę , Pani Przewodniczącej Rady Gminy Szemud Aleksandrze Perz za oficjalne otwarcie imprezy , które miało miejsce 13.11.2016.Dziękuję także Panu Tomaszowi Stein Dyrektorowi Gminnego Centrum Sportu , Kultury i Rekreacji z Szemuda z pomoc oraz wręczanie nagród.   Spieszę też z podziękowaniem Naszym Radnym Panom Jackowi Nawrockiemu i Kazimierzowi Mach , gdyż dzięki ich ofiarności mogliśmy sfinansować nagrody na ten Turniej. Poza tym dziękuję Naszym sędziom Pani Oli i Panu Kornelowi za wytrwałość i pełen profesjonalizm w swoim działaniu.

Natomiast największe brawa należą się wszystkim zawodnikom i zawodniczkom , za pot wylany na parkiecie , za serce do współzawodnictwa , za grę fair play oraz za swój czas poświęcany w niedzielę.