Już w najbliższą sobotę 26 października, nadarzy się gratka dla miłośników terenowego biegania. Tym razem proponujemy Państwu udział w nocnej biegowej przygodzie. Bieganie po ciemku może dostarczyć niezwykłych emocji. Prosimy jednak się nie obawiać, ponieważ wszystko odbywać się będzie pod kontrolą doświadczonych i wprawionych w tego typu przedsięwzięciach wyczynowych sportowców. Organizator zaprasza biegaczy tak początkujących jak i zaawansowanych.  Mile widziani będą uczestnicy nie tylko z Bojana, czy Gminy Szemud ale i ogólnie z  Pomorza, a nawet całej Polski. Jesień pięknie nas uroczyła kolorami i choć w nocy widoczność jest bardzo ograniczona, to w świetle kilkudziesięciu latarek czołowych świat nabiera innych barw i kształtów, co może stać się powodem niecodziennych przeżyć nie tylko sportowych ale i estetycznych.

Wspólny start nastąpi w sobotę o godzinie 19:00 spod Hali Widowiskowo – Sportowej w Bojanie i tutaj też znajdować się będzie meta biegu. Trasa będzie oznaczona a jej długość wynosi około 15 km. Organizator prosi o wgranie w urządzenia do nawigacji lub telefony trasy biegu: https://www.traseo.pl/trasa/nocna-wycieczka-biegowa-z-ultra-way-26-10-2019-r

Trasa przebiega w kilku miejscach przez drogi uczęszczane przez pojazdy silnikowe, w związku z tym organizator prosi o zachowanie wyjątkowej ostrożności. Prosimy pamiętać, że jest to bieg koleżeński i każdy biegnie na własną odpowiedzialność.

Bieg podzielony zostanie na grupę szybszą i wolniejsza. Na końcu stawki biegnąć będzie osoba zamykająca i pilnująca, aby nikt nie zabłądził.  Po całym wydarzeniu zapraszamy na mały poczęstunek oraz ciepłą herbatę i kawę.

Więcej informacji  pod telefonem 506 708 704 lub mailem: kontakt@ultra-way.pl

Zapraszamy!!

Galeria