Dnia 4.03.2018r. w obiekcie Gminnej Hali Widowiskowo Sportowej w Bojanie przy ulicy Wybickiego 38 . Odbyła się dziewiąta kolejka III Edycji Amatorskiej Ligii Piłki Siatkowej Gminy Szemud o Puchar Naszego Wójta Pana Ryszarda Kalkowskiego. W turnieju wzięło udział 9 zespołów. Zostało rozegranych 8 meczy. Wyniki ostatniego turnieju przedstawiono poniżej:

Ambersy – Młode Wilki 3:0 (25:22,25:17,25:20)

Aktywne Kosakowo – Orły Dobrzewino 3:0 (25:17,25:15,25:23)

Młode Wilki – Orły Dobrzewino 0:3 (16:25,18:25,15:25)

Ambersy – Łączpol Przetoczyno 3:1 (20:25,28:26,25:14,25:19)

Łączpol Przetoczyno – Kamikadze 3:0 (25:16,25:23,25:23)

Volley Power Bojano – Aktywne Kosakowo 3:2 (27:29,24:26,25:23,25:21,15:11)

Libero – Kamikadze 0:3 (0:25,0:25,0:25)

Przebij Bojano – Libero 3:0 (25:0,25:0,25:0)

1233

W III Edycji Amatorskiej Ligii Piłki Siatkowej Gminy Szemud o Puchar Wójta walka o zwycięstwo toczyła się do ostatniego spotkania. W finałowym meczu , tak jak i w całych rozgrywkach, lepszy okazał się zespół Volley Power Bojano. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Aktywne Kosakowo. Na ostatnim miejscu podium znalazł się zespół Ambersy . Zeszłoroczni zwycięzcy rozgrywek Orły Dobrzewino zajęły czwartą pozycję, tuż za podium. Mimo sprawienia kilku niespodzianek drużyna Kamikadze zajęła piąte miejsce, tuż za nimi uplasowali się zawodnicy Łączpolu Przetoczyno. Debiutujący w rozgrywkach Młode Wilki wywalczyły siódmą pozycję. O ostatnie miejsce walka toczyła się do końca. Ósme miejsce przypadło drużynie Libero, zaś Przebij Bojano zamknęło tabelę III Edycji Ligi Siatkarskiej.

W tym miejscu należy złożyć podziękowania dla Rady Sołeckiej w osobie Pani Przewodniczącej Rady Gminy Aleksandry Perz, Panu Sołtysowi Bojana i Radnemu Gminy Kazimierzowi Mach oraz Radnemu Gminy Szemud Panu Jackowi Nawrockiemu za ufundowanie wspaniałych nagród , pucharów i pamiątkowych trofeów. Serdeczne podziękowania należą się też Panu Dyrektorowi Gminnego Centrum Kultury , Sportu i Rekreacji w Szemudzie za wręczenie nagród.

Pamiątkową tabliczkę otrzymali także Pan Tomasz Sikorski z rodziną i Przyjaciółmi za ogromne wsparcie działań i wszelaką pomoc w działalności Hali Sportowej w Bojanie.

Bardzo dziękuję wszystkim zespołom za niesamowitą rywalizację , ale najważniejsze za sportową i uczciwą postawę.

W dniu 8.04.2018 odbędzie się jeszcze rozegrany mały turniej o Puchar Finał Finałów dla pierwszych czterech drużyn.

Relacja Pana Michała Szymczyka. Wystarczy klikną na wyraz  TUTAJ.