Mistrzostwa Kaszub w Tenisie Stołowym Szemud 2019.

Tradycyjnie już w grudniu corocznie w Gminnym Centrum Kultury, Spotu i Rekreacji w Szemudzie odbywają się Mistrzostwa Kaszub w Tenisie Stołowym. W tym roku po raz pierwszy w historii te imprezy na pierwszym miejscu podium w kategorii OPEN stanęła kobieta: pani Beata Dawidowska. O miejscach na podium w tek kategorii decydowała „mała tabela” ponieważ aż trójka zawodników miała identyczny dorobek punktowy (po przegranym jednym meczu). W wyniku przeliczenia mniejszych punktów klasyfikacja końcowa turnieju w kategorii OPEN przedstawiała się następująco: 1. miejsce Beata Dawidowska; 2. miejsce Grzegorz Szreder; 3. miejsce Jerzy Szreder. Pani Beata Dawidowska zwyciężyła również w klasyfikacji ogólnej pań. W klasyfikacji do lat 16 zwyciężył Kamil Pionk. Serdecznie dziękuję wszystkim miłośnikom tenisa stołowego za uczestnictwo w tych zawodach i zapraszam już na przyszłoroczne Mistrzostwa Kaszub w tenisie stołowym Szemud 2020.