KONTAKT
email :        czwartkiwbojanie@gmail.com
Podstawowe informacje o „Czwartkach Lekkoatletycznych w Bojanie”
Czwartki Lekkoatletyczne w Bojanie to zawody lekkoatletyczne dla dzieci w wieku 11, 12, i 13 lat. Bojano jest jednym z wielu miejsc w Polsce, w których odbywają się zawody „czwartkowe”. Medaliści klasyfikacji generalnej z Bojana uzyskają prawo do startu w finale ogólnopolskim, dlatego nasze zawody odbywają się zgodnie z regulaminem „Czwartków lekkoatletycznych” dostępnym na stronie organizatora całego cyklu www.czwartki.pl Ogólnopolski Finał Grand Prix zorganizowany zostanie w dniach 15-16.06.2019 r.
„Czwartki” w Bojanie odbywają się na boisku przy hali sportowej, na ulicy Wybickiego 38. Na wiosnę 2019 roku konkursy odbędą się w dniach: 4, 11, 25 kwietnia 9, 16, 23, 30 maja, a 6 czerwca odbędzie się konkurs finałowy.
Startujemy zawsze o godzinie 17:00, ale zapisy rozpoczynamy już od godziny 16:00. Uprzejmie prosimy zawodników, aby nie zwlekali do ostatniej chwili z przybyciem na stadion.
Do udziału w zawodach niezbędna jest pisemna zgoda rodziców lub prawnych opiekunów, odpowiedni druk znajdziecie zawsze w biurze zawodów przed każdymi zawodami.
Udział w zawodach jest oczywiście bezpłatny.
„Czwartki Lekkoatletyczne w Bojanie” ruszają po raz pierwszy na wiosnę 2019 roku, dzięki grupie zapaleńców, nieformalnemu stowarzyszeniu Bojano Biega, wolontariuszy ze szkolnego koła wolontariatu, a także dzięki przychylności i wsparciu lokalnych władz samorządowych.

Czwartki Lekkoatletyczne w Bojanie – plan i harmonogram

Regulamin 2018-2019 Polska

Czwartki Lekkoatletyczne w Bojanie – karta zgłoszenia